3 veidi kā atklāt savu apslēpto talantu

image_pdfimage_print
Noformējums bez nosaukuma (23)

Šis būs noderīgs raksts tiem, kuri šaubās vai vēl nezina, kas ir jūsu talants. 

Kas jūs sajūsmināja, kad bijāt jauni? Kāda ir pirmā atmiņa, kad iedomājieties par skolas laiku, par vasaras brīvlaiku, kad jums bija tikai astoņi gadi? Ar ko jums patika nodarboties tad? Iespējams, šī bija tā nodarbe, kuru jūs lūdzāties mammai, ka gribat padarīt vēl piecas minūtītes. Vai, piemēram, tas bija kārtējais futbola treniņš, ko jūs nevarējāt sagaidīt. Futbols jūs var neaizraut tagad, bet iespējams, ka sacensību gars jums piemīt vēl joprojām. Meklējiet aizraušanās būtību!

Kad jūs pazaudējiet laika izjūtu? Ko darot, jūs nepamaniet, kā paiet diena? Kā no rīta jau ir vakars. Šī noteikti ir  nodarbošanās, kurai ir vērts pievērst uzmanību. 

Ko jums vairāk par visu šajā pasaulē gribētos darīt? Atbildiet uz jautājumu godīgi. Nedomājiet, vai tas šobrīd  ir iespējams vai nē. Mūsdienās ir neskaitāmi daudz iespēju un informācijas par to kā “gāzt kalnus” savā dzīvē. Izmantojiet visus resursus, kas jums ir lai pietuvotos savam sapnim.

Ar atvērtu prātu atskatieties uz saviem laimīgākajiem brīžiem uz tiem, kad bijāt ar kaut ko aizrāvies. Esiet godīgi  pret sevi. Kura ir tā viena nodarbošanās, bez kuras jūs nevariet dzīvot?

Paldies, ka atbalstāt mūs: