9 jautājumi, ko uzdot veidojot logo

image_pdfimage_print
Noformējums bez nosaukuma (22)

Šie jautājumi palīdzēs precīzāk noskaidrot klienta vēlmes un veicinās atbilstoša dizaina izveidi

1.Kas visprecīzāk reprezentē kompāniju? Piemēram, lielākajai daļai kafijas veikalu logo ir kafijas tasīte. Ja būtu jāraksturo kompānija ar vienu vārdu vai vizuālo zīmi, kura tā būtu?

2.Kādi jau eksistējoši logo rezonē ar jums un klientu? Iepazīstiet klienta gaumi. Kādi logo tiek nopelti un kādi doti par piemēru? Iedvesmojieties no citu veikuma.

3.Kuri ir jūsu konkurenti? Vai jūs gribat sekot jau esošiem trendiem un veikt tikai nelielas izmaiņas, vai velieties atšķirties? Šis ir svarīgs solis, lai neradītu jau esošu dizainu.

4.Kāda krāsa visprecīzāk raksturo uzņēmumu.  Atcerieties, ka katrai ir sava nozīmē un asociācija. 

5.Kāds burtu fonts ir visatbilstošākais? Tāpat kā krāsām, arī burtu dizainam ir asociācijas. Komiksiem ir viens stils, avīžu rakstiem, modes žurnāliem cits. 

6.Kas ir jūsu mērķauditorija? Paturiet prātā, ka logo radīts priekš divdesmitpiecgadniekiem neiedarbosies uz septiņdesmitgadniekiem. 

7.Vai tas ir pamanāms, neskatoties uz krāsu un izmēru. Paši veiksmīgākie logo ir iedarbīgi gan mazos, gan lielos izmēros. Gan melnbalti, gan krāsaini.

8.Vai to ir viegli atcerēties? Vai skatoties, cilvēki atpazīs produktu arī pēc nedēļas, divām un gada. Ietveriet dizainā kādu apslēptu ideju, kura uzrunā.

9.Vai šis logo ir ilgtspējīgs? Padomājiet vai jūs par daudz neesat aizrāvies ar šodienas modi. Veiksmīgākiem logo “dzīvo” vairākus desmitus gadu.

Paldies, ka atbalstāt mūs: