Ieteikumi naudas vairošanai

image_pdfimage_print
Noformējums bez nosaukuma (3)

Lūk, četras idejas, kā vairot ienākumu apjomus.

Nevis nauda, bet inteliģence atrisina problēmas. Naudas menedžments arī ir prasme. Attīstiet to! Mācieties no miljonāriem, jautājiet kā viņi to izdarīja. Paturiet prātā, ka nauda ne vienmēr ir labākais risinājums. Iespējams, vieglākais, bet ne labākais. Domājiet radoši un apsveriet visas iespējas.

Kādas ir jūsu vērtības un kādas tērēšanas tendences? Vērtības šajā gadījumā nozīmē, tās lietas, kuras jums vairos naudu. Tomēr tendences tikai tērēs to. Katru reizi, kad esiet gatavi šķirties no naudas padomājiet, vai tā veicinās jaunu naudas pieplūdumu, vai tikai tiks izmesta vējā. Primāri pērciet vērtības! Piemēram, pirkt dārgu mašīnu pirms jūs nejūtieties finansiāli brīvi, nebūtu gudrākais lēmums. Toties izpētīt tirgu un investēt to, radītu lielāku iespēju nopelnīt. 

Katra naudas banknote ir jūsu darbinieks. Nevis otrādi. Panāciet, lai nauda strādā priekš jums. Lai tā vairo pati sevi. Neatlaidiet savus darbiniekus tik viegli!

Izgāšanās iedvesmo uzvarētājus un sakauj zaudētājus. Mācieties no savām kļūdām - analizējiet sekas. Nepārtrauciet sev jautāt: “Kā es to varu atļauties?”. Meklējiet atbildi!

Izvēlieties būt bagāti, pārņemiet ieradumus un stratēģijas no cilvēkiem, kuri tādi jau ir. Nauda ir tikai ideja. Gribiet to vairāk - mainiet uzskatus par to!

 

Paldies, ka atbalstāt mūs: