Izcila prezentāciju vadība

image_pdfimage_print

Gūstiet labākas izredzes jau tagad, atklājot, kā aizraut, ietekmēt un pārliecināt cilvēkus sev līdzās!

Izcila prezentāciju vadība (Logo)

Kvalitatīva saskarsme ir jebkuru attiecību pamats, jo bez efektīva dialoga veidošanas mēs nespējam radīt par sevi pārliecinošu iespaidu. Vēl jo vairāk - ir pierādīts, ka saskarsmes meistarība palīdz gūt labākas izredzes ne tikai personīgo attiecību jomā, bet arī darba tirgū, jo cilvēki, kas to pārvalda, saņem labāku atalgojumu un ieņem augstākus amatus.

Pētījumi liecina, ka milzīgu iespaidu uz uzņēmuma produktivitāti atstāj darbinieku saskarsmes prasmes, no kuru jaudīguma izriet arī peļņa un uzņēmuma reputācija. Ja saskarsmes prasmes nav pietiekami trenētas, zema produktivitāte ir neizbēgama, jo tās pamatā ir klientu vajadzību neizpratne un nepārliecinātība. Vēl jo vairāk, vāji attīstītas saskarsmes prasmes par 80% pazemina ienākumus un par 60% palielina konfliktu iespējamību. Tātad vājas saskarsmes prasmes ir roku rokā ar atzinības trūkumu, zaudētiem klientiem, izniekotiem resursiem, lielāku stresu un regulārām pārslodzēm.

Ko jūs iegūsiet?

13_nesteidzigi_1
Nosaki savu studiju slodzi un vietu
10_resursu_ietaupijums
Izdevīgs finanšu un laika ietaupījums
12_ietekme_razigums
Lielāka ietekme un produktivitāte
09_pelna
Papildus ražīgums un peļņa
11_noderiga_pieredze
Efektīvākas darbaspējas

Visā Latvijā mēs darbojamies kopš 2009. gada, un mūsu pakalpojumus ir izmantojuši vairāk kā 3,5 tūkstoši apmierinātie klienti, no kuriem 90% piedāvātās izglītības iespējas ir novērtējuši kā lieliskas un pat teicamas.

Mēs nodrošinām augstāku kvalitāti par izdevīgāku cenu.

Mūsu pakalpojumus jau izmantojuši:

Klienti

Pateicoties izcilas kvalitātes e-studiju kursam „Izcila prezentāciju vadība”, kas ir paredzēts gan uzņēmējiem un nodaļu vadītājiem, gan pārdošanas speciālistiem un klientu apkalpošanas konsultantiem, jums ir iespēja palielināt personāla produktivitāti, gūt drošākas attiecības un klientu atzinību. Šis kurss būs noderīgs arī visiem tiem, kas vēlas pilnveidot savas saskarsmes un publiskās runas prasmes, lai gūtu atzinību un panākumus jebkuras auditorijas priekšā.

Rūpīgi izstrādātais e-studiju kurss ir balstīts nopietnos zinātniskajos pētījumos un ievērojamāko komunikācijas ekspertu atzinumos, tādēļ, izmantojot mūsu mācītās metodes un paņēmienus, jūs gūsit arī lielākus ienākumus, novērsīsiet liekus izdevumus un sekmēsiet veselīgāku dzīvesveidu.

Apgūstot šo kursu, jūs atklāsiet:
☑️ Kā pārvarēt bailes uzstāties publikas priekšā?
☑️ Kā izvēlēties vispiemērotāko apģērbu un aksesuārus?
☑️ Kādus žestus izmantot, lai pārliecinātu publiku?
☑️ Kā nolasīt klausītāju slēptākos nodomus?
☑️ Kā veidot iedarbīgu prezentācijas dizainu?
☑️ Kā panākt, ka jūs ciena un uzklausa?
☑️ Kā novērst nelabvēlīgu attieksmi un atrisināt konfliktus?
☑️ Kā pārliecināt klientus un uzvarēt savus oponentus?

Studenti apgalvo, ka, pilnveidojot prasmes formulēt un aizstāvēt savu viedokli, ir gūta lielāka atpazīstamība, cieņa un sociālā atzinība. Piedevām, izmantojot mūsu izglītības pakalpojumus, klienti ir ietaupījuši vairāk kā 52 tūkstošus eiro.

Mācieties un iedvesmojoties no pieredzējušiem speciālistiem un gūstiet lietderīgu pieredzi, kas jums noderēs visai turpmākajai karjerai!

Kādēļ gan neizmēģināt bezmaksas ekspress kursu?

Reģistrācija

Jautājumu gadījumā, lūdzu, spiediet uz lapas apakšā labajā pusē redzamās čata pogas!

Paldies, ka atbalstāt mūs: