Kā atstāt pārliecinošu pirmo iespaidu?


Noformējums bez nosaukuma (13)

Pirmais iespaids izveidojas dažās sekundēs. Esiet gatavi un pārdomājiet katru mazāko niansi, lai radītu pārliecinošu iespaidu! 

Ierodieties norunātajā laikā. Punktualitāte ir pirmais no kritērijiem, ko ievēros iespējamais darba devējs. Ierodieties laicīgi, lai sagatavotos un noskaņotos intervijai! 

Izvēlieties atbilstošu apģērbu. Padomājiet, kādu apģērbu nēsā kompānijas pārstāvji! Pielāgojieties un ievērojiet etiķeti, lai atstātu iespaidu, ka varat būt daļa no uzņēmuma. 

Neizmantojiet telefonu. Intervijas laikā tam jābūt somā ar izslēgtu skaņu. Ja turēsiet to rokā vai regulāri tajā ieskatīsieties, darba devējam, visticamāk, šķitīs, ka neesat ieinteresēts.

Domājiet līdzi tam, ko sakiet. Kontrolējiet savu balss skaļumu, toni un runas ātrumu! Runājiet skaidri un pārliecināti! Pārliecinieties, ka sarunas partneris jūs saprot un spēj sekot līdz vēstījumam! 

Kontrolējiet ķermeņa valodu. Sēdiet ar taisnu muguru, izmantojiet tikai nepieciešamākos žestus! Kontrolējiet, ko dara jūsu rokas, kad klausāties savā partnerī! Pats galvenais – uzturiet acu kontaktu!

Nākošo reizi, kad dodaties uz darba interviju, izmēģiniet šos ieteikumus un ierodieties ar pārliecību!