Kā gūt pārliecību kā māksliniekam

image_pdfimage_print
Noformējums bez nosaukuma (26)

Lūk, dažas idejas, kā iegūt pārliecību kā māksliniekam.

Esiet pacietīgi un izbaudiet procesu. Turpiniet praktizēties un radīt. Centieties katru mākslas darbu radīt labāku par iepriekšējo. Novērtējiet savu izaugsmi! Nekad nepadodieties! (Tādā gadījumā, tiešām nekas nesanāks.) Izmantojiet visas iespējas, kas jums ir pieejamas.

Nesalīdziniet sevi ar citiem. Katrs mākslinieks ir unikāls un nav iespējams divas identiskas pieredzes un sasniegumi. Salīdziniet sevi tikai ar sevi vakardienas versijā. To jūs vienmēr varēsiet uzlabot.

Attīstiet savu unikalitāti. Apzinieties, kādas ir jūsu kvalitātes, kuras nepiemīt citiem. Ar ko jūsu mākslas darbi atšķiras? Turpiniet spodrināt savu talantu un novērtējiet to.

Nebaidieties no šaubām. Viens paņēmiens kā to kontrolēt - iztēlojoties, ka tā ir tikai skaņa jūsu galvā, kad radāt, konstants: “hmm….” . Otrs- ieklausieties, varbūt šaubās slēpjas lieliska ideja, kā uzlabot darbu.

Necentieties kontrolēt to, kas ir ārpus jūsu kontroles spējam. Piemēram, cilvēku viedokļi. Jūs nekad nevarat precīzi paredzēt, kādi tie būs. Kāpēc gan, tad satraukties par to? To, ko jūs variet paredzēt, ir sava gala darba rezultātu. Ieguldiet enerģiju tur. 

Galvenais, nepadodieties un turpiniet sevi attīstīt. Meklējiet jaunus veidus un iespējas kā sasniegt savu mērķi. Jo tie kas meklē, tie atrod!

Paldies, ka atbalstāt mūs: