Kā pieņemt darbā atbilstošāko kandidātu

image_pdfimage_print
Noformējums bez nosaukuma (24)

Šeit atradīsiet dažus ieteikumus, kā pieņemt darbā atbilstošāko no visiem kandidātiem.

Kārtīgi izskatiet iepriekšējo darba pieredzi. Vai kandidāts bieži maina darba vietas? Vai viņa pieredze ir jūsu uzņēmumam noderīga? 

Pirms pieņemiet lēmumu pārbaudiet kandidātu spējas mācīties, domāt kritiski un analītiski. Demonstrētā pārliecība intervijas laikā vēl nenozīmē, ka kandidāts tiešām atbilst jūsu uzņēmuma prasībām. Pārliecinieties par to praktiski.

Pārbaudiet komunikācijas spējas. Kā kandidāts izsakās par iepriekšējiem kolēģiem, kā runā ar, iespējams, jaunajiem. Uzdodiet jautājumus, kas jums palīdzētu saprast, kā viņš runās ar klientiem.

Nepārtraukti uzlabojoties savu kandidātu pieņemšanas sistēmu. Pārskatiet darba sludinājumu. Vai tas ir loģisks, vai tajā nav pretrunas? Uzdodiet jautājums, kuru atbildes jums patiešām noderēs. Rūpīgi izskatiet pieteikumus. Ja neesiet pārliecināti, vai aicināt uz interviju, piezvaniet un veiciet testa interviju. 

Neaizmirstiet par studentiem. Dodiet iespēju jaunajiem ekspertiem praktizēties. Tie ir cilvēki, kuru izglītība jau atbilst jūsu prasībām.

Izpētiet kandidātu aktivitāti sociālajos tīklos. Iespējams, tieši tas palīdzēs jums pieņemt gala lēmumu.

Esiet neatlaidīgi un prasīgi, nepiekāpieties pie kura katra, bet gan ieguldiet darbu, lai atrastu visatbilstošāko komandas biedru. 

Paldies, ka atbalstāt mūs: