Kā radīt ienesīgu mākslasdarbu un gūt pasūtītāju atzinību

image_pdfimage_print

Atklājiet, kā radīt peļņu nesošus mākslasdarbus, kas gūst pasūtītāju atzinību!

Kā radīt ienesīgu mākslasdarbu un gūt pasūtītāju atzinību (E-studiju kurss)

Jebkurš var uzgleznot gleznu, bet tikai gudrais prot to pārdot.

Semjuels Batlers, autors un gleznotājs

Konkurence mākslinieku starpā nekad iepriekš vēl nav bijusi tik liela. Tādēļ, ja vēlaties gūt panākumus, jums ir ne tikai jāspēj radīt piesaistošus mākslasdarbus, bet arī tos pārdot. Diemžēl ne visi reklāmas piedāvājumi ir jums izdevīgi, un laiks, ko papildus atvēlēt savu darbu mārketingam, bieži pietrūkst. Vēl jo vairāk, jauniem, taču talantīgiem māksliniekiem, kuri vēl nav guvuši plašu atpazīstamību, šķiet tikpat kā neiespējami piesaistīt sadarbības partneru un mecenātu uzmanību. Tas viss noved pie niecīgiem ienākumiem, nenoturīga pasūtītāju loka un šaubīgas eksistences.

Ko jūs iegūsiet?

13_nesteidzigi_1
Nosakiet sev piemērotu studiju slodzi un vietu
14_atgusti
Izmēģiniet bez maksas
09_pelna
Gūstiet lielāku atpazīstamību un peļņu
06_eksperti
Iedvesmojieties no pieredzējušiem speciālistiem
11_noderiga_pieredze
Izkopiet savu māksliniecisko personību

Visā Latvijā mēs darbojamies kopš 2009. gada, un mūsu pakalpojumus ir izmantojuši vairāk kā 3,5 tūkstoši apmierinātie klienti, no kuriem 90% piedāvātās izglītības iespējas ir novērtējuši kā lieliskas un pat teicamas.

Mēs nodrošinām augstāku kvalitāti par izdevīgāku cenu.

Mūsu pakalpojumus jau izmantojuši:

Skolas

Balstoties uz izcilāko speciālistu – mākslas teorētiķu, zinātnieku, filozofu un, protams, pašu ievērojamāko mākslinieku atzinumiem, esam izstrādājuši unikālu un praktiski pielietojamu e-studiju kursu, kas atklāj ilgi lolotos meistaru noslēpumus, kā radīt ienesīgus mākslasdarbus un gūt pasūtītāju atzinību.  Šis e-studiju kurss ir izstrādāts tieši jums –māksliniekiem, mākslas skolu/studiju audzēkņiem un skolotājiem, ar mākslu saistītiem speciālistiem un mākslas entuziastiem. Mēs ticam, ka ir būtiski realizēt savu radošo potenciālu un gūt sabiedrības atzinību, tādēļ to palīdzēsim panākt arī jums.

Ja bizness tev nav piemērots, arī mākslas pasaule nav tev piemērota.

Treisija Emina, māksliniece

Kurss ir izstrādāts, balstoties uz ilgstošu pētniecisko darbību, kas skar ievērojamāko mākslinieku un mākslas teorētiķu atziņas no antīkajiem laikiem līdz pat mūsdienām. Šajā kursā ir atklātas tās likumsakarības, kas ir mākslinieciskās komunikācijas pamatā un nosaka mākslasdarbu panākumus mākslas tirgū. Arī Jums ir iespēja gūt klientu atzinību, balstoties uz praksē pierādītajiem paņēmieniem, kurus apgūsit šī kursa ietvaros. Vēl nekad agrāk nav bijis iespējams tik konkrētā un pārliecinošā veidā iepazīt izcilāko mākslas meistaru ilgi glabātos noslēpumus!

Apgūstot šo kursu, jūs atklāsiet:
☑️ Kas raksturo pašus ienesīgākos mākslasdarbus?
☑️ Kā izkopt produktīvu māksliniecisko darbību?
☑️ Kā gūt klientu atzinību?
☑️ Kā nodrošināt efektīvu māksliniecisko komunikāciju?
☑️ Kā pareizi izvērtēt savu mākslasdarbu kvalitāti?
☑️ Kā palielināt savu darbu tirgus vērtību?
☑️ Kā sekmēt turpmāku māksliniecisko attīstību?

Sākumā man bija šaubas, vai mākslu var reāli padarīt par biznesu, taču es tās ātri pārvarēju.

Mērija Būna, mākslas dīlere

Mācieties un iedvesmojoties no pieredzējušiem speciālistiem un gūstiet lietderīgu pieredzi, kas jums noderēs visai turpmākajai karjerai!