image_pdfimage_print

Iesakām:

Komunikācijas meistarklases

Īpašie viesi

Atskats

Pirmajā meistarklasē tuvāk iepazināmies ar raidījumu vadītāju un to, ko vari sagaidīt tuvākajās nodarbībās. Tāpat spriedām, kas ir veiksmīgas publiskās runas pamatā, un apguvām praksē pārbaudītu metodi, kas palīdz radīt pārliecinošu pirmo iespaidu brīdī, kad jāiepazīstina ar sevi plašākai auditorijai.

Otrajā meistarklasē uzzināsi, kā pārvarēt bailes no uzstāšanās publikas priekšā. Par to, kādēļ bailes var izrādīties bīstamas, savu viedokli sniedz psihoterapeite Inga Birkmane. Savukārt padomos, kā pārvarēt bailes, dalās režisors, runas pedagogs un uzņēmējs Viesturs Meikšāns. Noslēgumā tu atklāsi lieliskas metodes stresa mazināšanai un elpošanas uzlabošanai.

Trešajā meistarklasē tikāmies ar komunikācijas speciālisti, uzņēmēju un lektori Lolitu Ozoliņu un runājām par lietišķo komunikāciju, tās "brīnumiem" un labajām praksēm. Tu atklāsi, kā labāk sagatavoties darba intervijai, kā uzrakstīt spīdošu CV un motivācijas vēstuli. Tāpat laikus pamanīsi, cik ļoti darba vide ir stresu uzdzenoša un kā izvairīties no nevēlamiem stresoriem.

Ceturto meistarklasi veltījām pārdomām par harismātiska imidža veidošanu. Tāpat skārām jautājumus, kas raksturo izcilu līderību, un kopā ar vakara īpašo viesi Egilu Purviņu spriedām par to, kādas kvalitātes piemīt veiksmīgiem līderiem. Noskatoties šo raidījumu, tev būs iespēja veikt arī unikālus emocionālās inteliģences un vērīguma testus un iepazīties ar tiem uzdevumiem, kuru sekmīgu veikšanu publika sagaida no ikviena publiskā runātāja.

Balsošana

55% dalībnieki regulāri pārdzīvo bailes no publiskās runas.

60% dalībnieki uzskata, ka ir līderi ik dienas.

Piektajā meistarklasē noskaidrosi, kā vislabāk atrisināt dažādas konfliktsituācijas. Kas ir konfliktu pamatā un ko darīt, lai izvairītos no sāpīgiem atgadījumiem gan darbā, gan privātajā dzīvē? Vakara īpašais viesis: "Runas Rāmis" vadītāja, lektore un pielietojamās improvizācijas speciāliste Aija Iesalniece.

Sestajā meistarklasē tev ir iespēja tuvāk iepazīties ar neverbālo komunikāciju un to, kā lasīt un interpretēt dažādus žestus. Par to, kā neverbālā komunikācija izpaužas ikdienas praksē, savā pieredzē dalās Elza Veismane - Latvijas Televīzija projektu vadītāja un surdo tulce ar daudzu gadu pieredzi.

Septītajā meistarklasē uzzināsi, kā radīt perfektu prezentācijas struktūru un dizainu. Analizēsim prezidenta Egila Levita jaungada uzrunu. Savukārt vakara īpašais viesis būs publiskās runas treneris, uzņēmuma "RunasKursi.lv" vadītājs un biznesa komunikācijas speciālists Oskars Priede.