Laipni lūgti biežāk uzdoto jautājumu sadaļā. Ik pa laiciņam saņemam kādus jautājumus, uz kuriem vienmēr priecājamies atbildēt, jo kvalitatīva komunikācija ar studējošajiem ir mūsu prioritāte.

***

Kad un kur notiek kursi?

Horeogrāfe un deju trenere Maija mums atrakstīja šādu "Facebook" vēstuli: "Izklausās interesanti, tikai kad tas ir paredzēts un kādos laikos. Pirmo reizi ko šādu dzirdu. Manuprāt, intriģējoši!” Paldies Maijai, jo šis ir lielisks jautājums. Mums ir vislabākās ziņas: ietaupi laiku un studē ērtāk - tas ir mūsdienīgi un pieņemami, vai ne? "Cragarts: Education" studiju kursus varat apgūt sev ērtā vietā un laikā, jo tiem nav ierobežojumu.

Kā piekļūt izvēlētajam studiju kursam?

Kad vispiemērotākais risinājums ir atrasts, un studiju kurss ir apmaksāts, Tu uz norādīto e-pastu saņemsi īpašo piekļuves kodu, ko būs nepieciešams ievadīt sadaļā "Pieslēgties kursiem" (izvēloties attiecīgo studiju kursu). Ja pakalpojums būs apmaksāts, turpmāk katru mēnesi Tavā e-pasta kastītē pienāks jauns piekļuves kods.

Kuru maksāšanas modeli izvēlēties?

Tavām ērtībām piedāvājam divus maksāšanas modeļus, tādēļ izvēlies sev vispieņemamāko! Pirmā iespēja ir abonēt kursus, maksājot par savu dalību noteiktu mēnešmaksu. Seko līdzi jaunumiem, jo mēs regulāri piedāvājam īpašās akcijas un citus lieliskus piedāvājumus! Otrā iespēja ir iegādāties pilnu paku jeb Tavas Brīvības modeli. Pirmā varianta priekšrocība ir tā ekonomiskums, taču šim variantam ir arī mīnuss - noteikta ierobežotība laikā. Otrā iespēja ir ekskluzīvāka, bet tā piedāvā neierobežotu studiju materiālu izmantošanas limitu un garantē citus bonusus.

Kā pielietot 50% atlaižu kuponu?

Visu kursu absolventiem piedāvājam izmantot īpašo bonusu - 50% atlaidi savam nākamajam "Cragarts: Education" e-studiju kursam. Lai iegūtu šo atlaidi, izvēlētā kursa sadaļas apakšā jāatver kupona fails, uz kā atradīsi unikālo kodu. Šo kodu nepieciešams ievadīt, reģistrējoties jaunam studiju kursam. Ņem vērā, ka atlaide ir pieejama vienīgi tiem, kas oficiāli nokārtojuši studiju kursa prasības.

Kādi bonusi ir iekļauti Tavas Brīvības modelī?

Ne visi studiju kursa aprakstā norādītie bonusa materiāli ir pieejami abonementa modelī. Tavas Brīvības modelis ne tikai ir neierobežots laikā, bet arī garantē pilnu bonusu buķeti. Ja vēlies saņemt regulārus kursu apguves sertifikātus, e-jaunumus ar speciālistu padomiem, bezmaksas individuālās konsultācijas, kopējos prezentācijas materiālus un studiju kursu secinājumus, izvēlies Tavu Brīvības modeli!

Uz ko attiecas maksājuma garantija?

Katram "Cragarts: Education" piedāvātajam interneta studiju kursam nodrošinām 30 dienu pilnas naudas atgriešanas garantiju. Tas nozīmē, ka, ja gadījumā piedāvātā kvalitāte nešķiet pieņemama, Tev ir tiesības rakstīt oficiālu iesniegumu uz indars.kragis@gmail.com, kurā jānorāda atteikuma iemesls, un 10 darba dienu laikā saņemt atpakaļ pilnu iemaksāto summu. Diemžēl, laužot saistības, turpmāka pieeja izvēlētajiem studiju kursiem un "Facebook" studiju grupai tiks liegta. Tāpat Tu vairs nedrīkstēti izmantot īpašos studiju materiālus un bonusus.

Kā iegūt kursa sertifikātu?

Kursa sertifikāti ir pieejami vienīgi "Tava Brīvība" modeļa studentiem, kuri ir nokārtojuši visas studiju kursa prasības, tas ir, iesūtījuši nepieciešamos studiju darbus, veikuši kursa izvērtējumu un sekmīgi nokārtojuši pašpārbaudes darbu. Sertifikāts tiek sagatavots, ņemot vērā Tavus personas datus un nosūtīts uz Tevis norādīto e-pasta adresi. To varēsi lejupielādēt savā datorā un pievienot savam CV.

 

Ja sarakstā nav Tavs jautājums, lūdzu, atsūti to privātā "Facebook" ziņā vai sūti uz indars.kragis@gmail.com. Mēs pacentīsimies atbildēt cik drīz vien iespējams.