Laipni lūgti biežāk uzdoto jautājumu sadaļā. Ik pa laiciņam saņemam kādus jautājumus, uz kuriem vienmēr priecājamies atbildēt, jo kvalitatīva komunikācija ar studējošajiem ir mūsu prioritāte.

***

Kad un kur notiek e-kursi?

Horeogrāfe un deju trenere Maija mums atrakstīja šādu "Facebook" vēstuli: "Izklausās interesanti, tikai kad tas ir paredzēts un kādos laikos. Pirmo reizi ko šādu dzirdu. Manuprāt, intriģējoši!” Paldies Maijai, šis ir lielisks jautājums. Mums ir lieliskas ziņas: ietaupi laiku un studē ērtāk - tas ir mūsdienīgi un pieņemami, vai ne? "Cragarts: Education" studiju kursus varat apgūt sev ērtā vietā un laikā, jo tiem nav ierobežojumu.

Kad ir jāiesūta studiju darbi? Vai tie ir obligāti?

Norādītos studiju darbus vari iesūtīt jebkurā sev ērtākā laikā. Pārliecinies, vai tie ir iesūtāmi kursa vadītājam, vai publicējami studiju grupā! Studiju darbi nav obligāti, taču, ja vēlies oficiāli nokārtot kursu un iegūt sertifikātu, tos ir nepieciešams izpildīt.

Kā piekļūt izvēlētajam studiju kursam?

Kad vispiemērotākais risinājums ir atrasts, un studiju kurss ir apmaksāts, tu uz norādīto e-pastu saņemsi īpašo piekļuves kodu, ko būs nepieciešams ievadīt sadaļā "Pieslēgties kursiem" (izvēloties attiecīgo studiju kursu). Ja pakalpojums būs apmaksāts, turpmāk katru mēnesi tavā e-pasta kastītē pienāks jauns piekļuves kods.

Kad un kā var apmaksāt pakalpojumus?

Par pakalpojumiem ir jānorēķinās, veicot pārskaitījumu uz a/s SEB: LV36UNLA0050011057039. Ievēro, ka pakalpojumiem var būt atšķirīgi apmaksas nosacījumi. Veicot pārskaitījumu, atceries norādīt savu vārdu, uzvārdu un pakalpojuma nosaukumu. Mūsu nodarbības var apmaksāt jebkurā sev ērtā laikā, taču nodarbībām tiek pielaisti tikai tie dalībnieki, kas norādītajā laikā ir veikuši apmaksu.

Tev jāveic tikai vienreizēja apmaksa;
Tu studē bez laika ierobežojuma;
Tu saņem 30 dienu pilnu naudas atmaksas garantiju;
Tu saņem oficiālu kursa sertifikātu;
Tu iegūsti visus kursa materiālus (tai skaitā, secinājumus, pašpārbaudes testu, pilnu prezentācijas PDF un oficiālo studiju kursa e-grāmatu);
Tu iegūsti 50% atlaidi nākamajam studiju kursam;
Tu iegūsti bezmaksas individuālās konsultācijas.

Kā pielietot 50% atlaižu kuponu?

Mūsu e-studiju kursu absolventiem piedāvājam izmantot īpašo bonusu - 50% atlaidi savam nākamajam "Cragarts: Education" e-studiju kursam. Lai iegūtu šo atlaidi, izvēlētā kursa sadaļas apakšā jāatver kupona fails, uz kā atradīsi unikālo kodu. Šo kodu nepieciešams ievadīt, reģistrējoties jaunam studiju kursam.

Uz ko attiecas maksājuma garantija?

Katram "Cragarts: Education" piedāvātajam interneta studiju kursam nodrošinām 30 dienu pilnas naudas atgriešanas garantiju. Tas nozīmē, ka, ja gadījumā piedāvātā kvalitāte nešķiet pieņemama, tev ir tiesības rakstīt oficiālu iesniegumu uz indars.kragis@gmail.com, kurā jānorāda atteikuma iemesls, un 10 darba dienu laikā saņemt atpakaļ pilnu iemaksāto summu. Diemžēl, laužot saistības, turpmāka pieeja izvēlētajiem studiju kursiem un "Facebook" studiju grupai tiks liegta. Tāpat tu vairs nedrīkstēsi izmantot īpašos studiju materiālus un bonusus.

Kā iegūt kursa sertifikātu?

Kursa sertifikāti ir pieejami vienīgi tiem studentiem, kuri ir nokārtojuši visas studiju kursa prasības, tas ir, iesūtījuši nepieciešamos studiju darbus, veikuši kursa izvērtējumu un sekmīgi nokārtojuši pašpārbaudes darbu. Sertifikāts tiek sagatavots, ņemot vērā tavus personas datus un nosūtīts uz tevis norādīto e-pasta adresi. To varēsi lejupielādēt savā datorā un pievienot savam CV.

 

Ja sarakstā nav tavs jautājums, lūdzu, atsūti to privātā "Facebook" ziņā vai sūti uz indars.kragis@gmail.com. Mēs pacentīsimies atbildēt cik drīz vien iespējams.