image_pdfimage_print

Apbalvojiet sevi ar lieliskiem studiju bonusiem!

 


Kas ir zinību punkti?

Mēs ticam, ka nepieciešams iegūt ne tikai augstākās kvalitātes izglītību, bet arī, kad tā iegūta, svinēt to. Zināšanas un pieredze ir bagātības, ar kurām jūs varat lepoties. Tādēļ esam izstrādājuši īpašu bonusa programmu, lai kopīgi svinētu jūsu studiju rezultātus. Zinību punktu programma ir pieejama vienīgi pilnu e-studiju kursu studentiem.

Kā iegūt zinību punktus?

Par katru nokārtoto studiju darbu (tai skaitā, aktīvu dalību diskusijās, balsošanā, pašizpētes testos u.c.) jūs savā kontā uzkrājat 1 līdz 3 zinību punktus (ZP). 1 ZP tiek piešķirts par vienkārša studiju uzdevuma izpildi, 2 ZP - par vidēji sarežģīta un 3 ZP - par komplicētāka studiju darba veiksmīgu izpildi. Tas, cik daudz zinību punktus varat iegūt, tiek atspoguļots studiju darba aprakstā.

Kā zināt, cik daudz zinību punkti ir iegūti?

Iegūtie zinību punkti tiek atspoguļoti studentu profila aprakstā. Par to iegūšanu paziņojam, nosūtot jums personīgu e-pasta paziņojumu. Kopvērtējumā iegūtie zinību punkti tiks norādīti arī jūsu kursa apguves apkopojumā, kuru saņemsit, absolvējot studijas.

Ko var iesākt ar zinību punktiem?

Iegūtos zinību punktus varat iemainīt pret kādu no unikālajiem apbalvojumiem, ievērojot nepieciešamo zinību punktu skaitu. Jūs varat iegūt šādus bonusus:

✔️ Neierobežots pašizpētes testu abonements (10 ZP);
✔️ Četru elementu foruma neierobežots abonements (18 ZP);
✔️ Pilna audiogrāmata/e-grāmata - pēc izvēles (24 ZP);
✔️ 18 eur dāvanu karte jebkuram pilnam e-studiju kursam (35 ZP);
✔️ Privātā e-konsultācija ar studiju kursa lektoru (51 ZP).

 


Lietderīgu studēšanu!