image_pdfimage_print

Labākās aktiermākslas nodarbības

Jau vairāk kā 10 gadus visā Latvijā esam organizējuši izcilas meistarklases, kuras klātienē vada starptautiski pieredzējuši augstākā līmeņa speciālisti. Mūsu absolventi strādā gan Valsts, gan neatkarīgajos profesionālajos teātros un daudzveidīgos mākslas projektos. Atšķirībā no citiem, mūsu nodrošināto studiju pieredzi raksturo atbalsts pret katru audzēkni un intensīva, radoša un daudzpusīga pieeja.

Izcili bonusi

✅ Bezmaksas transports (no/uz Rīgu)
✅ Lieliskas apmaksātas pusdienas kafejnīcā "Veldenrode"
✅ Oficiāls apguves sertifikāts
✅ Starptautiski pieredzējuši meistari

Kad un kur notiek nodarbības?

Turpmāk reizi mēnesī organizēsim unikālas meistarklases. Tās notiks skaistajā Ropažu novadā un tiks organizētas no plkst. 10:00-18:00. Prezīcus datumus publicēsim ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms norunātā laika. Reģistrējoties, jums ir iespēja norādīt sev vēlamākos sestdienu datumus. Minimālais dalībnieku skaits ir 10 personas.

Kas var pieteikties?

Nodarbības paredzētas gan "Teātra mākslas" pedagogiem un amatierteātru režisoriem, gan pieredzējušākiem aktieriem un dažādiem aktiermākslas interesentiem. Šīs aizraujošās nodarbības ir piemērotas tiem, kas rūpīgi un pamatīgi vēlas apgūt aktiermākslas noslēpumus un mācīties no ievērojamāko ekspertu pieredzes, nevis apmierināties ar garlaicīgu vai paviršu pieeju. Minimālais dalībnieku vecums ir 16+ gadi. 

Cik izmaksā apmācība?

Jums ir iespēja apgūt pilnu kursu vai atsevišķas meistarklases (pēc izvēles). Pilna kursa izmaksas ir 500 eur (reģistrējoties un sedzot dalības maksu līdz 31. augustam - 400 eur). Atsevišķas meistarklases cena ir 120 eur (reģistrējoties ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms nodarbības datuma - 90 eur).

Kā iespējams saņemt apmācības sertifikātus?

Katras meistarklases noslēgumā saņemsit apliecinājumu par dalību nodarbībā.  Savukārt, apgūstot pilnu kursu, iegūsiet kursa sertifikātu.


Reģistrācija

 

Saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošo likumdošanu ir nepieciešams oficiāla rēķina sagatavošanai.
Saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošo likumdošanu ir nepieciešams oficiāla rēķina sagatavošanai.

Kas pasniedz meistarklases?

Aija Iesalniece

Aija Iesalniece

Aija ir komunikācijas speciāliste ar daudzgadīgu starptautisko pieredzi. Ikdienā viņa vada uzņēmumu "Runas Rāmis", kur strādā par pielietojamās improvizācijas lektori. Daudzu gadu garumā Aija darbojusies kā improvizācijas teātra meistare un konsultējusi simtiem pāru un uzņēmumu visā pasaulē.

Ina Bērziņa

Ina Bērziņa

Ina ir sertificēta "Pilates" trenere, "Pilates Room" vadītāja un viena no izcilākajām skatuves kustības pasniedzējām. Daudzu gadu garumā viņa darbojusies kā teātra pedagoģe, režisore un aktrise.  Starptautisku pieredzi Ina guvusi kā pantomīmas, delartiskās komēdijas un klaunādes meistare.

Olga Barišmane

Olga Barišmane

Olga ir vokālā pedagoģe, kuras vadībā mācījušies daudzi nu jau izcilību guvuši dziedātāji. Kā daudzveidīgu žanru dziedātāja Olga ir koncertējusi nozīmīgākajos mūzikas pasākumos visā pasaulē, tādēļ no viņas ievērojamās pieredzes un izkoptās pasniegšanas pieejas var mācīties ikviens.

Maija Reisa

Maija Reisa

Maija ir sertificēta deju skolotāja un horeogrāfe, kura kā dejotāja specializējusies 7 dažādos deju stilos. Ikdienā viņa strādā deju studijā "Dance Beat", kur bērniem un jauniešiem vada nodarbības laikmetīgajā dejā.

Indars Kraģis

Indars ir starptautisku pieredzi guvis teātra režisors, kura vadībā realizēti vairāk kā 30 mākslas projekti, tai skaitā, sadarbojoties ar speciālistiem no ASV un Lielbritānijas, Nīderlandes, Bulgārijas u.c. Kā autors viņš savu pieredzi ir apkopojis nu jau 12 sarakstītajās grāmatās. Indars ir arī regulārs žūriju un uzņemšanas komisiju biedrs un kā komunikācijas prasmju treneris iedvesmojis vairākus tūkstošus viņa vadīto nodarbību dalībniekus.

Indars Kraģis