10 inteliģentāko personu ieradumi

image_pdfimage_print
Noformējums bez nosaukuma (6)

Šeit ir desmit idejas, kas palīdz uzturēt tonusā smadzeņu darbību un kļūt inteliģentākam, izmainot tikai dažus ikdienas paradumus. 

  1. Dažādojiet savas ikdienas aktivitātes. Izaiciniet savu ķermeni un prātu, paplašiniet savu redzes loku dažādās sfērās! 
  2. Saplānojiet savu laiku. Izvēlieties katrai dienai svarīgākos uzdevumus un pieturieties pie tā! Vieglāk ir strādāt, kad netiek novērsta uzmanība, līdz ar to jāpārliecinās, vai vidē, kurā strādāsiet nav nekas, kas var apturēt jūsu darbu.
  3. Lasiet nedaudz, bet katru dienu. Lasīšana paplašina redzes loku un uzlabo vārdu krājumu. 
  4. Atkārtojiet jau zināmo. Ne velti ir teiciens: “Atkārtošana - zināšanu māte.”
  5. Mācieties jaunu valodu. Vairāki speciālisti atzīst, ka jaunas valodas apguve ir efektīvs prāta treniņš.
  6. Spēlējiet prāta spēles.
  7. Regulāri nodarbojieties ar fiziskām aktivitātēm. Kustība dod dažādus stimulus smadzenēm, uzlabojot prāta skaidrību un domāšanas ātrumu.
  8. Iemācieties spēlēt mūzikas kādu instrumentu. Tā vienlaicīgi pieslēdzas ne tikai fiziskie impulsi, bet arī analītiskā domāšana, redze un dzirde. Rezultātā uzlabojas muskuļu atmiņa.
  9. Ēdiet apdomīgi. Smadzenes sastāv 60% no taukiem, tāpēc pavisam tos izslēgt nav ieteicams. Populārākie ēdieni, kas uzlabo smadzeņu darbību ir rieksti un avokado. 
  10. Meditējiet. Pēc nogurdinošas darba dienas atvieglojiet domāšanu, pievēršoties vienkāršībai un mierīgam apziņas stāvoklim.

Iekļaujiet kaut dažus no paņēmieniem savā ikdienas rutīnā un kļūsiet par kļūsiet par inteliģentāku personību!

Paldies, ka atbalstāt mūs: